" /> My Title page contents
OPEN KITCHEN VILNIUS
2019


DETALIOS PROGRAMOS IEŠKOKITE FACEBOOK PASKYROJE:

OPEN KITCHEN RENGINIAITurbūt sutiksite – skaniam ir šviežiai ruoštam maistui atsispirti sunku. Ypač, jei juo gali mėgautis be jokių pastangų – nei grilio, nei grynųjų ar bankomato paieškų. Tam, kad paskatintų didesnį apetitą gatvės maistui „MoQ“ siūlo atgauti dalį pinigų už maistą. 

Prieš ruošiantis į gatvės maisto turgelį „Open Kitchen“ grynaisiais rūpintis nebereiks – patogiau mokėk su „MoQ“ ir atgauk net 1,5 Eur atgal į savo sąskaitą* iki rugpjūčio 31 d.! 🍔 Pasiūlymas galioja perkant už ne mažiau nei 6 Eur. 

Jei neturi nemokamos „MoQ“ programėlės, atsisiųsk iš programėlių parduotuvių Google Play ir App Store.

* 1,5 Eur grąžinimo pasiūlymas galioja vartotojams su „MoQ“ programėle atsiskaitantiems už maistą ir nealkoholinius gėrimus pas akcijoje dalyvaujančius „Open kitchen“ prekybininkus bent už 6 Eur sumą. Maksimalus per akcijos laikotarpį grąžinimų skaičius vienam „MoQ“ naudotojui yra 3 kartai per kalendorinę savaitę. Grąžinimas įvyks ne vėliau nei 2 d.d. po įvykdyto atsiskaitymo.  Visą akcijoje dalyvaujančių „Open Kitchen“ prekybininkų sąrašą bei visas akcijos sąlygas rasite moq.lt/akcijos. Akcija galioja nuo 2019-06-06 iki 2019-08-31 arba kol bus atlikti pirmieji 5000 mokėjimų.
 .